Müşteri Yorumları

Gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetlerde yaptığımız işin sorumluğu ve bilinciyle eylem ve planlarını oluşturarak gelişen konseptimiz İlk Bilişim’in şirket kültürünü belirlemesinde önemli bir bileşen oldu. Olgumuz “insana saygı” ya dayanır.

İnsanların bilişim sektöründe ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetlerde, yenilikçi yaklaşımlarla sektöründe hızlı büyüyen, tercih edilen, saygın bir rol kazanmasını ve bu değerleri korumayı amaç ediniyoruz.
Geride bıraktığımız yıllara baktığımızda, globalleşme süreci içinde bilişim dünyasının gelişimi ve gereksinimlerini yakından takip edip her fırsatta bu elde edilmiş faydaları kalite standartlarımızın üzerine eklemeye çalışmaktayız.
Hedefimiz, daima iyiyi ve yeniyi yakalamak, geleceğe dönük bakış açımızla her zaman beklentileri aşarak yeni standartlar oluşturmaktı.

Çalışmalarımızı takip eden süreçte işe bakış açısı olarak ; daha hızlı teknik servis hizmeti, karşılaşılan sorunlarda tam amacına varan çözüm yolları sunma, uygun fiyat koşulları sağlama ve geniş ürün çeşitliliği ile müşterilerimize almalarını istediğimizi değil, müşterilerimizin almak istediği ürün ve hizmetlerin sağlanmasına yöneliktir.

Bu karşılıklı memnuniyete dayanan iş birliği, bir diğer hedef noktamız olan markalaşma sürecinin zeminini hazırladı. Bu hedefleri belirlerken, yaptığımız işlerin firmamızın ismiyle yan yana getirilip aynı satırlarda yer almasını hedeflemiştik, bugün bu hedeflere yönelik amaç edindiğimiz ideallerimizi gerçekleştirmiş olmanın memnuniyetini yaşıyoruz.

Neler planladığımızı merak edenlere yapmış olduğumuz iş birlikleri ile yerel ve ulusal pazarlara sunacağımız yenilikçi ürünlerin arayışı içindeyiz.

Müşterilerimizle hedeflerimiz uzun vadeli ilişkiler kurmaktır. Bu uzun çalışma süresince müşterilerimizden öğrenecek çok şeyimiz olduğuna inanıyoruz bize kazandırdıkları bilgi ve birikimi geliştirip hızla ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çaba göstermeye devam ediyoruz.

Saygılarımızla
İlk Bilişim

Blog içinde yayınlandı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir