Web Tasarım

Web tasarım ihtiyacınıza göre size özel ve özgün bir tasarımla hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktayız. Tüm tasarımlar sizin de fikirleriniz alınarak ihtiyacınız doğrultusunda kendi beceri ve tecrübemizi katarak oluşturulmaktadır.

Web Tasarım Paketlerimiz

Paket çalışmalarımızın sizin için uygun olmadığını düşünüyorsanız [highlight_grey] İLETİŞİM [/highlight_grey] bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Açıklama Mini Web Midi Web Maxi Web
Toplam Sayfa 4+1 5+1 Sınırsız
Örnek Şablon Çalışması 2 3 5
İletişim Formu
Arama Motoru Optimize
Yönetim Paneli
Hosting (Barındırma Hizmeti) * 100 MB 250 MB 1000 MB
Alan Adı Tescil *
Güncelleme *
Adwords Kupon
Paket SEO ***
Fiyatlandırma ** $249 $449 $749

*Hosting, Alan adı ve Güncelleme Hizmeti 1 (bir) Yıllıktır
**Fiyatlarımıza +KDV dahil değildir.
***Hediye Standart Paket Uygulanır.

Çalışma Şekli ?

Müşteri temsilcimiz tarafından sizden alınan web tasarımı çalışmasına ait bilgiler sonrasında hazırlanan fiyat teklifi, faks veya e-posta yolu ile size iletilir. Gerekirse talebiniz doğrultusunda satış temsilcilerimiz sizinle irtibata geçer.

Web tasarıma karar vermeniz durumunda sözleşme yapmak ve tasarımınız için gerekli tüm bilgileri (logo, slogan, ürün, referans, firma bilgileri vb.) edinmek adına detaylı bir görüşme yapılır. Şehir dışındaki müşterilerimizle bu görüşmeler telefon ve e-posta yolu ile gerçekleştirilir.

Sözleşmenin yapılmasına müteakip, vakit kaybetmeksizin bir “yapım aşamasında” sayfası oluşturularak web alanınızda yayınlanır. Çalışma tamamlanana kadar sitenizi ziyaret edenlerin size ulaşabilmeleri sağlanmış olur. O andan itibaren alan adınız ve mailleriniz çalışmaya başlar.

Yapılan web tasarımı çalışmaları kendi alan adımız altında sizin için açılan geçici bir bölümde

(Ör: http://demo.ilkbilisim.com/firmaniz/) yayınlanır. Bu sayede nerede olursanız olun web sitenizin tasarımına ilişkin çalışmaları her an takip edebilir ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.

Tamamlanan çalışmayı onayladığınızda http://www.firmaniz.com web siteniz yayınlanmaya başlar.

En son aşamada sizden alınan kriterler doğrultusunda arama motorlarına kayıt başvurusu yapılır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir